Renkli Eller Kreş Ailesi olarak gelecekte başarılı, bilgili, eğitimli ve kültürlü nesillerin yetişmesinde katkıda bulunmak en başta gelen hedefimiz.

Çocuklarımızı toplum baskısından ve çıtalardan uzak bireysel ve kapasiteleri doğrultusunda yeteneklerini keşfederek eğitim almalarını sağlamayı hedefliyoruz. Hayat yolunda daha henüz ilk adımları atmaya çalışırken çocuklarımızı başaramama korkusundan korumak için kendine güvenen ve sağlam adımlarla ilerleyebilen bireyler olmalarını desteklememiz gerekiyor.

Bu desteği ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşif etmelerini sağlayarak yaşayacakları başarı duygusu kişiliklerini ve hayata bakış açılarına yön verir.

Yani daha başarılı ve eğitime istekli çocuklar yetişmesi için biz veliler ve öğretmenlerin sabırlı, sevgi dolu ve bilinçli yaklaşımlarda bulunması temel ilkelerimizden olmalıdır.

Bir çocuğun hayatına olumlu veya olumsuz olarak yön vermek siz velilerin elinde olduğu kadar öğretmenlerinde elindedir. Bu yüzden kalifiye öğretmenlerle çalışmak bir eğitim kurumu olarak bizim için çok önemlidir. Kaliteli eğitimin sürekliliği için bu bağlamda öğretmenlerimize hizmet içi eğitim ve Kurucu Müdürümüz tarafından pedagojik eğitimler düzenli olarak sağlanacaktır.

To Top